Centropa magazín

Bezpečnosť a značenie

Eshopy a obalové materiály

Existuje veľa situácií, kedy sa Vám jednoducho rôzne obalové materiály hodí. Ja sám to nedávno spoznal, keď sa mi rozbil displej na počítači a musel som ho poslať na opravu, bez toho aby som ho mal ako poriadne zabaliť. Prečo sa vždy hodí obalový materiál mať a kde ho zohnať?

izolační páska pro obalový materiál Rosma Obaly

Obrovské kartónové škatule sú pre mňa vizuálnym symbolom sťahovanie a v sprievode s poriadnou dodávkou a bublinkovou fóliou vytvára ilúziu (možno to ani ilúzie nie je) bezpečie a zabezpečenie Vášho nábytku proti všetkému nebezpečenstvo, ktoré sa môže pri prevoze z miesta A do miesta B prihodiť. Celkovo sú obalové materiály vhodné prevažne pre prevoz niečoho krehkého, ak vynecháme upokojujúce účinky bublinkovej fólie pri jej praskanie. Správne zabalený predmet sa v krabici nehýbe a jeho okolie je primerane vyplnené, tak, aby pri pretlačenie krabice nedošlo k poškodeniu predmetu alebo dokonca k jeho kompletnému zničeniu.

Obaly u e-commerce

Široko využívané sú obalové materiály používané u služieb prevozu, ale napríklad aj e-shopov. Tie nekonečné zásoby exportovaných produktov sa jednoducho sami nezabalí. A ak by si klient sťažoval, že sa výrobok nedostavil do miesta jeho bydliska v stave, v ktorom si myslel, že ho zakupujete, potom už je oheň na streche a nemá cenu sa s niekým hádať, ak to nebolo správne a dostatočne zabalené. Kto obalové materiály nepoužíva a nerozmýšľa nad nimi už vo štarte svojho obchodu, tak ten sa môže ísť rovno zabaliť, konkurencia ho proste prevalcuje, pretože záruka kvalitnej dopravy je jedným z prvkov dobrej firmy.

Obaly u obalových obchodov?

A predstavte si internetový nákup obalových materiálov. Myslíte, že je správne zabalený? Že sú kartónové krabice zabalené do ďalšej kartónové krabice? Je zadarmo alebo patrí k objednávke? To môžete zistiť pri nákupe obalových materiálov na Obaly Rosme, kde nájdete ich široký výber vo všetkých možných veľkostiach a prevedeniach; nájdete taky možnosť množstevné zľavy, čo je u obalov dobre, pretože verte mi, budete ich používať často, veľa často.

Add comment


Najnovšie články z tejto kategórie

Nákup požiarnych uzáverov - na čo si dať pozor?

Asi vám nemusíme hovoriť, v čom sa požiarne uzávery líši od obyčajných dverí, vstupov a vjazdov. Čo vám ale musíme povedať, že by ste ich nákup určite mali premyslieť. V najhorších prípadoch ide totiž v priemysle o životy a tie rozhodne nechcete riskovať kvôli chýbajúcim protipožiarnym uzáverom alebo kvôli ich zlému výberu. Máme pre vás niekoľko tipov na to, ako sa vyhnúť zbytočným problémom, ktoré by mohli neuváženým nákupom nastať.

Číst

Zahradzovacie stĺpiky s pásom miesto kužeľov

Ako usmerňovače dopravy nemusia slúžiť len nevzhľadné dopravné kužele. Svoju funkciu síce plní na jednotku, sú ľahké a ľahko prenosné, ale ak sa snažíte usmerniť prevádzku napríklad na parkovisku pred miestom konania nejaké významné spoločenské akcie, sú mohutné kužele nevyhovujúce. Ich skvelou náhradou sú zahradzovacie stĺpiky, ktoré sú elegantné a na takéto akcie oveľa vhodnejšie.

Číst

Nanášania epoxidových stierok

Podlaha je základem všetkého! Ak totiž kontrola zistí, že úraz bol v dôsledku nepriaznivých podkladov, môže dôjsť k veľkej pokute alebo uzatvoreniu prevádzky pre havarijnú situáciu. Tento článok vás informuje o možnostiach opravy existujúcej podlahy bez toho, aby ste museli na dlhé týždne prerušiť prevádzku. Existuje niekoľko spôsobov, ako sa dosiahol.

Číst

AlumniEuropae magazín
Svet firemných budov