Centropa magazín

Ďalšie prvky firemných budov

Plot okolo pozemku a budovy

Pozemok nie je riadny pozemok, pokiaľ nie je obohnaný dlhým a vysokým plotom, ktorý vo svojej mohutnosti odrádza každého, kto by sa chcel len priblížiť, aby a decentne svojim vizuálnym výzorom predchádza zranenia každého, kto by plánoval vo svojej bezhlavosti taký plot preliezť. A taký plot, ktorý je doplnený psom ...pozinkovaný plotový panel od Dobeš.eu

zabezpečenie objektu

Priemyselné objekty a firemné pozemky by z dôvodu bezpečnosti mali byť vždy uzavreté medzi štyrmi strany plotu, nehľadiac na to, čo sa nachádza vo vnútri. Či je to utajený závodné výskum, polia s repkou alebo napríklad čierna skládka, nie je dobré si po svojom území len tak nechať behať cudzích ľudí, zver alebo kombináciu oboch. Dôkladným oplotením svojho pozemku predchádzate nielen možným odcudzením Vášho majetku, ale aj prípadnému nebezpečenstvu, ktoré by mohlo vzniknúť, keď by sa nepovolaná osoba na Váš pozemok sprítomnil. Oddelenie verejného priestoru od toho súkromného je základné zabezpečenie, ktoré môžete dodať na svoje územie.

Nie je plot ako plot

Plotové panely sú zďaleka najelegantnejším riešením oplotenia pozemku a naprieč 21. storočím sú čím ďalej viac moderné, až ich je ako húb v lese. Niet divu. Sú jednoduché, lacné, pevné a dostupné pre každého, kto chce buď niečo udržať vo vnútri alebo vonku. Ich cena sa pohybuje od 317 korún bez dph za kus (1 kus = 2,5 metra) a množstevné cenu Vám predajcovia plotových panelov ako Dobeš ponúka sami, ani nemusíte zložito a dlho vyjednávať. Na rozdiel od veľkoobchodov tiež odporúčam nakupovať priamo od výrobcu, predovšetkým kvôli cenám, ktoré nie sú obohatené veľkoobchodné marží.

Ploty sú ukotvené pomocou pevných stĺpikov, ktoré sú k plotom pripevnené vďaka objímkam. Ich využitie je všestranné, takže okrem ochrany Vášho pozemku či nehnuteľnosti ide po rozmontovanie skvele substituovať napríklad aj za grilovací rošt či ako kulisa pre natáčanie filmov z väzenského prostredia. Kovovýroba Dobeš dodáva plotové panely vo farbách tmavo smaragdové a zinkované. Panely sú väčšinou na niekoľkých miestach prelisované, aby sa zvýšila ich rovnováha a nemohlo sa teda stať, že by Vám treba spadli na hlavu.

Add comment


Najnovšie články z tejto kategórie

Reklamný stojan - klasická forma reklamy

Propagácia firmy je nevyhnutná vec. Ako inak by sa o vás ľudia dozvedeli? Nie každá firma je ale tak veľká, aby si mohla dovoliť billboardy v centre mesta alebo obrovské kampane na internete. Menšie firmy preto zostávajú u klasiky - u stojanov na prospekty.

Číst

Ako vybrať inštalatéra

Pred nedávnom som potreboval opraviť odtok zo sprchového kúta, najprv som sa do toho chcel pustiť sám, našťastie som v pravú chvíľu rezignoval a začal zháňať odbornú pomoc. Výber inštalatéra, ktorý je kvalitný a môže prísť okamžite je trochu zložitý proces, čo by som do tej doby nepovedal. Preto som sa rozhodol napísať tento článok, kde zhrniem, ako postupovať.

Vodoinštalačný materiál

Číst

Majú si zamestnanci kam sadnúť?

V dnešnej dobe je starostlivosť o zamestnancov rovnako dôležitá ako starostlivosť o zákazníka. Bez zamestnanca by totiž nebol ani zákazník!

dynamic

Preto by sa mali zamestnávatelia viac zamýšľať nad tým, ako sa asi ich zamestnanci cítia a kde by im mohli byť nápomocní. V prípade robotníckych profesií je na mieste dať zamestnancom možnosť si priamo z výrobnej haly po práci odskočiť do sauny, kde zregenerujú telo po fyzicky namáhavej práci.

U sedavého zamestnania ide o iný typ starostlivosti. Zamestnanci veľmi ocenia možnosť odskočiť si na čerstvý vzduch von, zrovnať si myšlienky, vyčistiť hlavu a treba sa príjemne naobedovať s výhľadom na priľahlý park. K tomuto účelu skvele poslúži moderné lavičky.

Číst

AlumniEuropae magazín
Svet firemných budov