Získat hypotéku je například pro jednotlivce s životem, který vždy nebyl přímo růžový, takový malý zázrak. Nebankovní hypotéky bez registru ale dávají šanci i těm, kteří dobrý základ od dětství bohužel postrádali. Ale nenechte se napálit! Solidní nebankovní hypotéku bez registru poznáte podle podmínek, které vám budou kladeny. Mohou vypadat například takto:

  • Doba splatnosti až dvacet let a roční úroková sazba do 10 %.
  • Bez doložení účelu: nemusíte být nuceni dokládat, na co přesně peníze z hypotéky využijete.
  • Bez zkoumání registru dlužníků: přesně tento bod je pro ty, kteří nemají za sebou zářivou minulost, ale chtějí lepší budoucnost.
  • Dokládání příjmů je pouze informativní, aby se lépe odhadla možná doba splácení.

Odpovědět na otázku, proč jsou exekuce stále součástí našich životů, není těžké odpovědět. Finanční gramotnost se nikde nevyučuje a lidé si často nedokáží správně propočítat rizika půjčky. Jenže někdy je vzít si hypotéku opravdu potřeba a možnost, že člověk nebude moct splácet, se vždy objeví. Od toho je dobré znát, že existuje takzvané vyplácení exekuce. To znamená, že se za vás nebankovní společnost dluh zaplatí a vy dostanete nové splátky.

Úroky při vyplácení exekuce záleží na vaší aktuální situaci, můžete ale počítat i s 4% úrokem, který je opravdu slušnou nabídkou. Vždy ale konzultujte vyplácení exekuce s více lidmi a nechte si vypracovat všechny podmínky smlouvy předem, zamotat se v kolotoči dluhů není správná cesta.

Máte problém se splácením své hypotéky? Hrozí vám exekuce nemovitosti? Nezoufejte, protože ještě nemusí být vše ztraceno. Stačí začít ihned jednat a objednat si společnost, která nabízí vyplácení exekuce. Díky tomu vám bude exekuce zrušena a dojde k postupnému oddlužení nemovitosti. Abyste ale předešli tomu, aby vám byla nemovitost zabavena, měli byste začít svůj problém včas řešit. Jak se říká, čím dříve, tím lépe. Navíc díky tomu můžete získat výhodnější podmínky.

Ale jak vyplácení exekuce probíhá? Nebankovní půjčkou vám budou zaplaceny veškeré vaše závazky, které jste doposud měli. A pak vám bude sjednána půjčka, respektive hypotéka, kterou budete splácet. Výhodou je, že zůstáváte po celou dobu splácení této nové půjčky vlastníky nemovitosti vy.

http://www.dumdluhu.cz/vyplaceni-exekuce/

Jestliže vám hrozí exekuce nemovitostí Brno, pak byste měli začít ihned jednat. Jestliže nechcete o svou nemovitost, na kterou se vztahuje zástavní právo, přijít, pak se obraťte na společnost Hypodomus.cz, která má ve svém portfoliu služeb oddlužení nemovitosti, výplatu exekucí a dražeb. Nabízí vám krátkodobý úvěr na částku od 100 000 Kč do 20 000 000 Kč, ze kterého bude exekuce nemovitostí vyplacena.

Jakmile bude očištěn list vlastníka nemovitosti, může dojít k refinancování tohoto krátkodobého úvěru na dlouhodobý.

Doba splatnosti úvěru je od tří měsíců do třiceti let. Díky němu nepřijdete o své bydlení a střechu nad hlavou. Je ale zapotřebí včas a rychle jednat, protože někdy může být pozdě.

http://www.exekuce-hypoteky.cz/

Joomla SEF URLs by Artio