Hypotéka bez doložení příjmu - co si pod tím představit? Můžete jen tak napochodovat do banky, neříct o sobě nic a čekat půjčku? Hypotéku bez doložení příjmu nabízí většinou nebankovní společnosti a ani tak to úplně snadné nebude. Přeci jen nikdo, krom lichváře, vám nepůjčí, když nemá nejmenší ponětí, jak a jestli vůbec budete schopni splácet.

hypotéka bez doložení příjmu

Víte vlastně, proč je k téměř jakékoliv půjčce (krom mikropůjček) nutnost zastavit nemovitost? Banky i nebankovní společnosti se tím samozřejmě chrání. Není však pravda, jak si mnozí myslí, že půjčky se zástavou nemovitostí jsou od toho, aby se banky "napakovaly" na vašem domě, pokud nebudete schopni splácet.

Chcete si půjčit větší obnos peněz na financování vlastního bydlení? Nechcete ale chodit do banky a podstupovat jejich zdlouhavý proces vyřízení? Pak vám bude vyhovovat nebankovní hypotéka, která je charakteristická rychlým a snadným vyřízením. Je zajištěna zástavním právem k nemovitosti jako každá hypotéka. A její doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku do třiceti let.

Dnes je nebankovní hypotéka v nabídce mnoha nebankovních společností, a tak není lehké vybrat si hypotéku, která by vám vyhovovala výší úrokové sazby a dalšími podmínkami. A proto vám rádi poradíme. Obraťte se na nebankovní společnost Dům dluhu, která je typická bohatým portfoliem úvěrových produktů. Na své si přijde každý žadatel.

http://www.dumdluhu.cz/nebankovni-hypoteky/

Je možné si půjčit bez toho, aby proběhla zástava nemovitosti? Správná odpověď zní ne. Tedy mělo by to tak být. Pokud vám někdo nabízí půjčku bez zástavy nemovitosti (mluvíme teď o větších částkách, než desetitisících), mějte se na pozoru. Tyto praktiky většinou mají ve zvyku nečestné instituce, které si účtují skryté poplatky nebo vám dají „na oplátku“ opravdu nepřiměřený úrok. Takže půjčka se zástavou nemovitosti je jednoduše běžná věc, ne něco, co je špatně. A parametry takové půjčky se zástavou nemovitosti? Obecně se dá říci, že pokud je u nebankovní společnosti úrok do 10%, je to v pořádku. Půjčit si většinou můžete až 20 milionů, ale maximální částka nesmí přesáhnout 50% tržní hodnoty nemovitosti.

nebankovni hypoteka
Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete si půjčit peníze? Nebo chcete začít realizovat své plány, ale nemáte dostatek peněžních prostředků? Pak nezoufejte, protože v dnešní uspěchané době se nejprve nakupuje, až potom šetří. Na trhu jsou k dostání nebankovní půjčky, které bývají zpravidla neúčelové, a tak si z půjčených peněz můžete koupit prakticky cokoliv. Je pouze na vás, zda z financí zaplatíte nájem, nebo si koupíte luxusní dovolenou.

Dnes se nebankovní půjčky mohou pyšnit celou řadou výhod. Hlavní předností je jejich rychlé a snadné sjednání, přičemž peníze můžete mít do několika dnů od podání žádosti k dispozici. Navíc nemusíte předkládat řadu potvrzení, jako je tomu u bankovních půjček.

Joomla SEF URLs by Artio