Príprava na teplé mesiace v karanténe

Děvče, Meditace, Příroda, Jóga, Relaxace, Žena


V poslednej dobe si nemôžeme byť istí, ako dlho bude COVID-19 sabotovať naše plány na pokračovanie normálneho životného tempa a budeme sa musieť zmieriť s časom stráveným v našich domovoch. Máme pre vás tri dôležité veci, ktoré vám zaistia maximálne pohodlie v teplých mesiacoch v karanténe.


Klimatizácia
Či už budete podstupovať karanténu v dome, alebo byte, cez deň sa domácnosť, v ktorej je celá rodina rýchlo zakúri. Práca na počítači, televízie a domáce spotrebiče pridávajú na teplote miestnosti a v lete si tak môžete privodiť aj úpal. Aby ste tomu zabránili, môžete vetrať a robiť prievan, ale prísun teplého vzduchu nezníži vnútornú teplotu. Preto by ste mali pouvažovať o klimatizáciu, ktorá vám vydrží veľa rokov a zariadi príjemnú teplotu aj v tých najparnejších dňoch. Predaj klimatizácií online zariaďuje napríklad firma Shopmelmar.

Knihy, acrylové farby, proste koníčky!
Budete potrebovať koníček, ku ktorému sa budete môcť uchýliť v potrebných momentoch. Mal by to byť koníček, ktorý vás posúva ďalej, alebo na ňom môžete vidieť posun a zlepšovanie, aby to zvýšilo vašu celkovú motiváciu. V knihách to môže byť počet kníh, ktoré prečítate za týždeň, alebo ako veľmi sa vám podaril váš prvý a desiaty obraz, alebo skúsiť nové recepty.

Štuple do uší a maska ​​na oči
Pre chvíle oddychu v plnom byte v teplých mesiacoch sa možno budete cítiť stiesnene a budete potrebovať sa cítiť sami a v bezpečí. Požiadajte teda ostatných obyvateľov bytu o chvilu pokoji, pokiaľ možno a choďte do svojho pokojného kútika, upchajte si uši, alebo počúvajte pokojnú hudbu, zatvorte oči a dajte si pásku, a predstavujte si, že ste v priestrannom mieste, kde sa cítite dobre, treba uprostred lesa, počúvať vtáky.

Add comment


Chcete u nás publikovať článok?
Kontaktujte nás e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Určite sa dohodneme.