Plot okolo pozemku a budovy

Pozemok nie je riadny pozemok, pokiaľ nie je obohnaný dlhým a vysokým plotom, ktorý vo svojej mohutnosti odrádza každého, kto by sa chcel len priblížiť, aby a decentne svojim vizuálnym výzorom predchádza zranenia každého, kto by plánoval vo svojej bezhlavosti taký plot preliezť. A taký plot, ktorý je doplnený psom.

Zabezpečenie objektu

Priemyselné objekty a firemné pozemky by z dôvodu bezpečnosti mali byť vždy uzavreté medzi štyrmi strany plotu, nehľadiac na to, čo sa nachádza vo vnútri. Či je to utajený závodné výskum, polia s repkou alebo napríklad čierna skládka, nie je dobré si po svojom území len tak nechať behať cudzích ľudí, zver alebo kombináciu oboch. Dôkladným oplotením svojho pozemku predchádzate nielen možným odcudzením Vášho majetku, ale aj prípadnému nebezpečenstvu, ktoré by mohlo vzniknúť, keď by sa nepovolaná osoba na Váš pozemok sprítomnil. Oddelenie verejného priestoru od toho súkromného je základné zabezpečenie, ktoré môžete dodať na svoje územie.

Nie je plot ako plot

Plotové panely sú zďaleka najelegantnejším riešením oplotenia pozemku a naprieč 21. storočím sú čím ďalej viac moderné, až ich je ako húb v lese. Niet divu. Sú jednoduché, lacné, pevné a dostupné pre každého, kto chce buď niečo udržať vo vnútri alebo vonku. Ich cena sa pohybuje od 317 korún bez dph za kus (1 kus = 2,5 metra) a množstevné cenu Vám predajcovia plotových panelov ako Dobeš ponúka sami, ani nemusíte zložito a dlho vyjednávať. Na rozdiel od veľkoobchodov tiež odporúčam nakupovať priamo od výrobcu, predovšetkým kvôli cenám, ktoré nie sú obohatené veľkoobchodné marží.

Ploty sú ukotvené pomocou pevných stĺpikov, ktoré sú k plotom pripevnené vďaka objímkam. Ich využitie je všestranné, takže okrem ochrany Vášho pozemku či nehnuteľnosti ide po rozmontovanie skvele substituovať napríklad aj za grilovací rošt či ako kulisa pre natáčanie filmov z väzenského prostredia. Kovovýroba Dobeš dodáva plotové panely vo farbách tmavo smaragdové a zinkované. Panely sú väčšinou na niekoľkých miestach prelisované, aby sa zvýšila ich rovnováha a nemohlo sa teda stať, že by Vám treba spadli na hlavu.

Add comment


Chcete u nás publikovať článok?
Kontaktujte nás e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Určite sa dohodneme.