Pred nedávnom som potreboval opraviť odtok zo sprchového kúta, najprv som sa do toho chcel pustiť sám, našťastie som v pravú chvíľu rezignoval a začal zháňať odbornú pomoc. Výber inštalatéra, ktorý je kvalitný a môže prísť okamžite je trochu zložitý proces, čo by som do tej doby nepovedal. Preto som sa rozhodol napísať tento článok, kde zhrniem, ako postupovať.

Čítať ďalej: Ako vybrať inštalatéra

Poznáte LED diódu? Niektorí áno, niektorí nie. Poďme si pre poriadok zopakovať, čo to vlastne tá ľudovo "ledka" je. Názov LED pochádza z anglickej skratky (Light Emitting Diode). Do českého jazyka preložené ako svetlo vyžarujúce dióda. Jedná sa o polovodičová elektronická súčiastka, ktorá je schopná vyžarovať svetlo alebo žiarenie. Medzi jej veľké výhody patrí takmer bezúdržbová prevádzka a veľmi nízka spotreba elektrickej energie. Taká LED má mnoho využití, ale napadlo by vás, že aj v marketingu? Že nie? Tak pozorne čítajte!

Čítať ďalej: Marketing a LED svetelná reklama

Chcete u nás publikovať článok?
Kontaktujte nás e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Určite sa dohodneme.