Zháňate montážnej plošiny? Druhy a predajca nájdete v tomto článku

montážne plošiny

V tomto článku máme pre vás zoznam druhov plošín, ktoré sa na trhu ponúkajú a ktorý druh montážne plošiny je pravý pre vás.

Prívesné plošiny

Tento druh plošín sa veľmi ľahko pripája k vozidlu a predstavuje veľmi jednoduché riešenie pre výškové práce. Ak už máte nákladné auto, stačí vám zaobstarať táto prívesná plošina. Sú jednoduché na ovládanie, prevoz a sú schopné stáť samostatne bez vozidla.

Teleskopické plošiny

Na rozdiel od prívesných plošín, sa teleskopické a kĺbové plošiny, o ktorých budeme písať nižšie, pripevňujú na takmer každý podvozok. Ich výhodou sú malé rozmery pri preprave a parkovaní. Najčastejšie sa dostanú do výšok okolo 20 metrov nad zemou a do bočných vzdialeností okolo 7-9 metrov.

Kĺbové teleskopické pracovné plošiny

Tieto plošiny sa dostanú do poriadnych výšok, až 28 metrov nad zemou s tým, že sa vysúvajú z mechanizmu, ktorý môže byť postavený na podvozku auta, alebo sú ako prívesy za auto.

Add comment


Chcete u nás publikovať článok?
Kontaktujte nás e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Určite sa dohodneme.